Zadzwoń po bezpłatną wycenę:

Montaż w 48h

Zabudowy samochodów serwisowych GEMA®

Działanie w terenie wymaga doskonałej organizacji obowiązków. Fachowcy z wielu branż w codziennej pracy wykorzystują specjalistyczny sprzęt, który często jest wrażliwy i kosztowny. Dlatego dzisiaj samochody dostawcze nie służą już jedynie do transportu i przechowywania sprzętu. Wyposażenie samochodu projektowane na zamówienie powinno zapewnić możliwość maksymalnego wykorzystania paki. Dzięki lepszej organizacji wnętrza w pojeździe zmieści się więcej wyposażenia.

Zabudowy warsztatowe

Czym się charakteryzują zabudowy do aut serwisowych?

W GEMA słuchamy potrzeb klienta. Przygotowujemy zabudowy przeznaczone dla instalatorów, serwisantów, techników oraz osób prowadzących własną działalność gospodarczą według indywidualnych potrzeb. Zrealizujemy nawet najbardziej niestandardowe zamówienie, ponieważ nigdy nie działamy sztampowo.

Zabudowy samochodów serwisowych to system, który pozwala na wygodny i bezpieczny transport takich elementów wyposażenia, jak walizki narzędziowe, sprzęt pomiarowy, agregat prądotwórczy czy kompresor. W zależności od potrzeb zabudowa pojazdu może obejmować m.in.:

  • stół warsztatowy;
  • wysuwane platformy i szuflady;
  • regały oraz zamykane szafki;
  • mocowania na sprzęt specjalistyczny.

Projektowanie zabudów warsztatowych musi uwzględniać indywidualne potrzeby danej firmy, a także możliwości techniczne i gabaryty zarówno małych aut dostawczych jak i dużych busów. Zamontowanie spersonalizowanych rozwiązań chroni elementy wyposażenia od uszkodzeń i zapewni łatwy dostęp do wyposażenia zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby klientów są tak różne, jak prowadzone przez nich biznesy. Dlatego każdy pojazd traktujemy indywidualnie, a przy projektowaniu dokładnie analizujemy Twoje potrzeby i wymagania.

Szuflady warsztatowe do samochodu

Czym wyróżniają się nasze zabudowy do samochodów serwisowych?

Zabudowa pojazdu GEMA jest wykonana z najwyższej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Wykorzystujemy anodyzowane aluminium, które wyróżnia się wytrzymałością oraz niską masą własną. Elementy z tworzyw sztucznych są wykonane z twardych kompozytów łatwych do utrzymania w czystości. Separatory w półkach i szufladach można dowolnie przemieszczać tak, aby przewożony w nich towar był prawidłowo zabezpieczony w czasie jazdy.

Zabudowy samochodowe GEMA dostępne są w różnych wymiarach zarówno jeżeli chodzi o długość, jak i głębokość. Dzięki użyciu tłoczonych profili aluminiowych używanych do produkcji zabudów dla najbardziej wymagających klientów możemy również wykonać regały „uszyte na wymiar”.

Projektujemy zabudowy serwisowe GEMA z myślą o znacznym obciążeniu oraz intensywnej pracy. Możemy pochwalić się największą na rynku ładownością półek i szuflad (do 120 kg), a także ich wyjątkowo dużymi gabarytami, do 294 cm w przypadku półek. Imponujące parametry i maksymalizacja przestrzeni użytkowej powodują, że zaadaptowane przez nas auta szybko stają się niezastąpione.

Kompleksowe usługi zabudowy pojazdów

Korzystając z usług GEMA nie musisz martwić się długim czasem realizacji usługi. Naszym atutem jest szybkość działania. Pracę zaczynamy od zebrania niezbędnych informacji od klienta. Im więcej informacji otrzymamy o Twoich potrzebach, tym łatwiej będzie nam przygotować projekt zabudowy, który spełni wszystkie stawiane przez Ciebie wymagania. Przekonaj się jak łatwo możesz zwiększyć potencjał swojej floty.

Projekt sporządzamy w maksymalnie 24 godziny. Po jego akceptacji nasi instalatorzy będą gotowi do montażu w ciągu 48 godzin. Dbamy o czas naszych klientów dlatego ponad 90%  montaży odbywa się w ciągu 1 dnia roboczego.

zabudowy warsztatowe do samochodów serwisowych

Z nami możesz spokojnie planować rozwój swojego biznesu bez obaw o to, czy pojazdy wykorzystywane do działalności należycie spełnią swoją funkcje. Zabudowę pojazdu “szyjemy na miarę”, a priorytetem zawsze jest dla nas Twoja satysfakcja oraz świadomość rzetelnie wykonanej usługi. Jeżeli tylko masz wizję tego, czego potrzebujesz, my jesteśmy to w stanie zrealizować. Pamiętaj, że ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia.

Pracowaliśmy już z samochodami wszystkich marek dostępnych na rynku, dlatego masz pewność, że oddajesz swoje auto w doświadczone ręce. Znamy specyfikę pojazdów poszczególnych producentów i doskonale wiemy, które rozwiązania sprawdzą się w poszczególnych modelach.

Zabudowy pojazdów dla każdej branży

Wykorzystując nasze zabudowy możesz zamienić małe auto dostawcze lub dużego busa w prawdziwy warsztat na kołach. Zdajemy sobie sprawę, że pracownicy terenowi często wykonują swoje obowiązki w wymagających warunkach, dlatego nie stawiamy na półśrodki.

Nasze instalacje bez problemu znoszą wibracje podczas jazdy, kontakt z wilgocią, przypadkowe uderzenia podczas załadunku i rozładunku w codziennej pracy.

Możesz je czyścić przy pomocy łatwo dostępnych detergentów, poszczególne elementy nie odbarwiają się i zachowają pełnię właściwości użytkowych. Nasze innowacyjne i nowoczesne zabudowy mogą być dopasowane do potrzeb każdego sektora. Zabudowę GEMA testowali już fachowcy z branży monterskiej i budowlanej, specjaliści zajmujący się naprawą trakcji kolejowej oraz technologią OZE. Dołącz do nich i przekonaj się, że nasze konstrukcje łączą w sobie bezpieczeństwo i funkcjonalność.


Zamów darmową wycenę zabudowy warsztatowej

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym na stronie gemapoland.pl w celu przygotowania i przesłania mi odpowiedzi na wysłaną wiadomość. Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Autovan Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska i adresu email w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących oferowanych przez Gema Poland Sp. z o.o. produktów i usług za pomocą wiadomości e-mail, nie częściej niż jeden raz w miesiącu..