Ściany grodziowe

Ściany grodziowe z laminatu poliestrowego

Ściany grodziowe wykonane z laminatu poliestrowego w znaczny sposób poprawiają jakość i komfort jazdy użytkownika pojazdu służbowego.

Materiał, z którego wyprodukowano przegrody charakteryzuje się bardzo lekką strukturą oraz większą odpornością na uszkodzenia.

Dodatkowo ściana jest 6-7 cm głębsza od oryginału, dzięki czemu idealnie sprawdzi się dla użytkowników potrzebujących większej ilości miejsca, by przesunąć fotel.

Solidne wykonanie zapewnia nieprzenikanie zapachów oraz kurzu, przyczyniając się również do wygłuszenia wnętrza pojazdu.

Szczelność przegrody optymalizuje pracę klimatyzacji i/lub ogrzewania, a usztywnienie powierzchni blach gwarantuje zwiększenie bezpieczeństwa.

Zamów darmową wycenę zabudowy warsztatowej

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym na stronie gemapoland.pl w celu przygotowania i przesłania mi odpowiedzi na wysłaną wiadomość. Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Autovan Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska i adresu email w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących oferowanych przez Gema Poland Sp. z o.o. produktów i usług za pomocą wiadomości e-mail, nie częściej niż jeden raz w miesiącu..