Zadzwoń po bezpłatną wycenę:

Montaż w 48h

Platformy dachowe GEMA®

Platformy i bagażniki dachowe do aut użytkowych

Profesjonalne bagażniki dachowe tworzone z lekkiego, anodyzowanego aluminium.

Firma Gema® jako lider w produkcji zabudów warsztatowych oferuje profesjonalne bagażniki i platformy dachowe. Produkty tworzone są z lekkiego, anodyzowanego aluminium, które charakteryzuje się najwyższą wytrzymałością przy zachowaniu niskiej masy własnej. Gema® to nieograniczone możliwości, posiadamy rozwiązania do wszystkich modeli samochodów dostawczych.

Platformy dachowe do samochodów użytkowych GEMA to modułowe, wytrzymałe i lekkie rozwiązanie, które sprawi, że ładowność Twojego auta znacząco wzrośnie. Platformy dachowe do samochodów użytkowych zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełniały wszystkie wymagania kierowcy podczas wszystkich wyjazdów – krótkich kursów po mieście oraz dalekich wypraw terenowych. Bagażnik dachowy GEMA pozwala na przewożenie wielkogabarytowych towarów niezależnie od ich rodzaju.

Naszą platformę bagażową można zamontować na wszystkie samochody dostawcze dzięki systemowi wytrzymałych mocowań. Dzięki niej nawet niewielki VAN lub duży bus stanie się prawdziwym magazynem na kołach. Platformy dachowe do aut użytkowych doskonale uzupełniają zabudowę warsztatową w przestrzeni ładunkowej. Zestaw mocowań typu rack jest łatwy w użyciu, a co najważniejsze, wytrzymały. Wybierając akcesoria GEMA masz pewność, że Twoja zabudowa dachowa sprawdzi się przy przewożeniu nawet najbardziej nietypowego ładunku.

platformy dachowe

Czym wyróżniają się platformy i bagażniki dachowe do aut użytkowych GEMA?

Tworzymy profesjonalne bagażniki dachowe z lekkiego, anodyzowanego aluminium. Jesteśmy liderem w produkcji zabudów warsztatowych, uzupełnieniem których są  profesjonalne bagażniki i platformy dachowe. Produkty tworzone są z lekkiego, anodyzowanego i tłoczonego aluminium, które charakteryzuje się najwyższą wytrzymałością przy zachowaniu niskiej masy własnej. Gema to nieograniczone możliwości, posiadamy rozwiązania do wszystkich modeli samochodów dostawczych.

Bagażnik dachowy GEMA gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa przy jednoczesnym zachowaniu niskiej masy własnej oraz aerodynamicznego kształtu. Nasze platformy świetnie niwelują hałas pojawiający się podczas jazdy z wysoką prędkością. Zapomnij o uciążliwym szumie, który towarzyszył Ci podczas każdej jazdy po autostradzie! Wybierając nasz bagażnik mocowany do dachu pojazdu, zyskujesz także:

 • certyfikat TÜV- zgodnie z DIN 75302 / 02.91
 • gwarantujący najwyższy poziom bezpieczeństwa,
 • aerodynamiczny kształt, który niweluje hałas pojawiający się podczas jazdy,
 • oszczędności w zużyciu paliwa, platforma GEMA jest lżejsza o około 25% od standardowej stalowej,
 • łatwy montaż oraz użytkowanie pozwala zaoszczędzić czas
 • dodatkową przestrzeń ładunkową na dachu pojazdu, która eliminuje problem przewożenia długich i niewymiarowych materiałów,
 • solidne wykonanie oraz użyte surowce gwarantują trwałość i eksploatację przez długie lata, elementy bagażnika wykonane z wysokiej jakości aluminium tłoczonego i anodyzowanego dzięki czemu cała konstrukcja wygląda nowocześnie i jest wizualnie bardzo atrakcyjna,
 • gwarancje na 36 miesięcy.

Unikalne platformy dachowe mocowane do dachu pojazdu

Platformy GEMA są wyposażone w szereg udogodnień ułatwiających korzystanie z dodatkowej przestrzeni bagażowej. Przemyślana konstrukcja pozwala używać naszych bagażników w każdych warunkach i bez względu na to, jaki towar na nich umieszczasz. Każdą platformę wyposażamy w:

 • wyprofilowane belki redukujące opór powietrza z anodyzowanego aluminium z gumową powierzchnią ładunkową EPDM, która zabezpiecza przed poślizgiem i zarysowaniami,
 • uchwyty montażowe ze stali nierdzewnej,
 • relingi z anodyzowanego aluminium z powłoką ochronną przed zarysowaniami,i,
 • aluminiową rolkę wspomagającą załadunek.

Nasze bagażniki zostały wielokrotnie przetestowane przez fachowców z wielu branż działających na co dzień w terenie. Korzystają z nich monterzy, technicy i serwisanci. Platformy GEMA są używane przez specjalistów z branży OZE, firmy budowlane oraz elektryków i hydraulików.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. Zapewnia ona bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa oraz emisji spalin, jak najbardziej zbliżonych do codziennego użytkowania pojazdu. Otrzymane dane, pomagają realizować globalne projekty ekologiczne związane z ochroną środowiska oraz zmniejszać obciążenie naturalnego ekosystemu. Obecnie trwa dwuletni okres przejściowy.

Montaż akcesoriów w pojeździe ma duży wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji CO2. WLTP wymaga, by testowi poddano samochód z każdym elementem wyposażenia: seryjnego, opcjonalnego, akcesoryjnego. Rozsądne staje się zastępowanie ciężkiej stali – lekkim aluminium.

Korzyści z zakupu platformy dachowej GEMA

Decydując się na zakup zestawu GEMA, zyskujesz przede wszystkim możliwość wieloletniego użytkowania bagażnika, ponieważ nasze produkty odpowiadają światowej procedurze testów pojazdów (WLTP). W razie zakupu nowego samochodu naszą platformę można zdemontować, a następnie przymocować do dachu innego pojazdu, nie ma potrzeby zakupu kolejnego zestawu.

Z biegiem czasu coraz łatwiej będzie też sprzedać bagażnik GEMA, ponieważ oferowane przez większość producentów konstrukcje stalowe nie spełniają wymagań prawnych.

Starannie zaplanowany proces produkcyjny oraz przestrzeganie najnowszych wytycznych przekłada się na dbałość o środowisko naturalne z uwagi na niższe spalanie.

Zamów darmową wycenę zabudowy warsztatowej

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym na stronie gemapoland.pl w celu przygotowania i przesłania mi odpowiedzi na wysłaną wiadomość. Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Autovan Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska i adresu email w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących oferowanych przez Gema Poland Sp. z o.o. produktów i usług za pomocą wiadomości e-mail, nie częściej niż jeden raz w miesiącu..