Zadzwoń po bezpłatną wycenę:

Montaż w 48h

Zabudowy samochodów specjalnych

Auta specjalne to pojazdy przeznaczone do realizacji specyficznych, ściśle określonych zadań. W różnych sektorach usług stosuje się odmienne rozwiązania, dlatego kluczem do zadowolenia klienta zawsze jest elastyczność. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby zamawiającego. Mamy możliwości techniczne i doświadczenie projektowe, aby zmienić auta dostawcze w wozy techniczne czy pojazdy naprawcze.

Zabudowy warsztatowe

Wytrzymałość i bezpieczeństwo przede wszystkim!

Rozwiązania stosowane przez firmę GEMA łączą w sobie wytrzymałość, wygodę użytkowania, możliwość modyfikacji oraz bezpieczeństwo. Nasza zabudowa sprawi, że otrzymasz prawdziwe auto do zadań specjalnych.


Każda zabudowa pojazdu specjalnego wymaga innego podejścia, dlatego przy projektowaniu kierujemy się przede wszystkim indywidualnymi potrzebami klienta i specyfiką danej branży.

Samochody techniczne, których zadaniem jest przeprowadzanie napraw lub konserwacji sprzętu w terenie muszą być wyposażone w odpowiednią aparaturę pomiarową, a także przestrzeń do przewozu narzędzi, sprzętu i środków ochrony indywidualnej. Poza szafkami wyposażonymi w półki oraz szuflady, przydadzą  uchwyty na ekwipunek czy platforma na dachu.

Z kolei w pojazdach wykorzystywanych przez instalatorów i techników niezbędne jest uwzględnienie regałów z półkami i zamykanymi szufladami, na których można przechowywać elektronarzędzia oraz inne elementy wyposażenia. Dzięki temu cały ekwipunek jest łatwo dostępny i może być bezpiecznie przewożony.

Szuflady warsztatowe do samochodu

Dlaczego warto wybrać zabudowy specjalne marki GEMA?

Zabudowy do aut specjalnych GEMA są przeznaczone przede wszystkim dla osób działających w terenie. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań na potrzeby branży energetycznej, budowlanej i związanej z technologią OZE (fotowoltaika, pompy ciepła). Nasze samochody specjalne wykorzystują monterzy, hydraulicy, elektrycy. Tworzymy zabudowy samochodów specjalnych na potrzeby mobilnych aut serwisowych, które przeprowadzają doraźne naprawy lub konserwację w terenie.


Każdy projekt przygotowujemy od zera, ponieważ wiemy, że tam gdzie liczy się funkcjonalność, nie ma miejsca na sztampę. Wykorzystujemy wytrzymałe materiały – anodyzowane aluminium oraz kompozyty.

Przewaga aluminium nad zabudową ze stali to przede wszystkim znacznie niższa masa własna przy zachowaniu zbliżonej wytrzymałości. Lekkie elementy zabudowy powodują, że na pace samochodu można przewieźć więcej sprzętu, który jest niezbędny w Twojej codziennej pracy.

Z kolei spody półek i szuflad wykonane z kompozytu.  Gwarantują cichą pracę i łatwość utrzymania zabudowy w czystości. Dopełnieniem tego są też dowolnie regulowane separatory zabezpieczające przed przesuwaniem się towaru czy narzędzi w czasie jazdy.

Uzyskanie w pełni satysfakcjonującego rezultatu wymaga odpowiedzialnego podejścia do projektowania. Sprawdź nasze realizacje i przekonaj się, że GEMA jest partnerem, którego poszukujesz. Wybierając współpracę z nami, zyskujesz:

  • jakość i innowacyjność;
  • elastyczność w załadunku;
  • ponadczasowy wygląd;
  • zabudowy specjalne o lekkiej i wytrzymałej konstrukcji.

Zabudowa samochodowa na indywidualne zamówienie. Co możemy Ci zaoferować?

Zabudowy specjalne GEMA to modułowe systemy składające się z szafek, półek, a w razie potrzeby również innych elementów wyposażenia dobieranego indywidualnie do potrzeb. Możemy pochwalić się rekordowymi parametrami użytkowymi poszczególnych elementów:

  • półki mają ładowność do 120 kg i długość do 294 cm;
  • szuflady wyróżniają się ładownością do 90 kg i długością do 114 cm.

Dzięki możliwości tłoczenia paneli aluminiowych z dokładnością do 1 mm dopasujemy zabudowę serwisową, tak by maksymalnie wykorzystać potencjał Twojego busa.

Przygotowujemy samochody specjalne niezależnie od marki i modelu auta. Ponad 30-letnie doświadczenie w branży pozwala nam projektować zabudowy specjalne dla pojazdów praktycznie każdej marki. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta, dlatego działamy kompleksowo. Przygotujemy dla Ciebie projekt, naniesiemy w nim niezbędne zmiany, a także zamontujemy wszystkie elementy. Otrzymujesz pojazd wyposażony w gotową zabudowę do wykorzystania od zaraz.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące konkretnej realizacji, skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe zamówienie.
Zamów darmową wycenę zabudowy warsztatowej

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym na stronie gemapoland.pl w celu przygotowania i przesłania mi odpowiedzi na wysłaną wiadomość. Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Autovan Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska i adresu email w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących oferowanych przez Gema Poland Sp. z o.o. produktów i usług za pomocą wiadomości e-mail, nie częściej niż jeden raz w miesiącu..