Zadzwoń po bezpłatną wycenę:

Montaż w 48h

Zabudowa warsztatowa busa, aut dostawczych GEMA®

Oferujemy Ci profesjonalne zabudowy busów oraz zabudowy samochodów dostawczych, które ułatwią bezpieczne przewożenie części i narzędzi. Korzystamy wyłącznie z niezawodnych i sprawdzonych materiałów, które zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi personalizacji zabudowy tak, aby w możliwie największym stopniu wykorzystać możliwości techniczne zarówno dużych busów, jak i małych aut dostawczych. Przekonaj się, że zabudowy GEMA to rozwiązanie, którego właśnie szukasz.

Zabudowy warsztatowe

Zabudowy samochodów dostawczych GEMA

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu porządku na pace w dużych busach i małych  autach dostawczych. Każde zamówienie realizujemy na podstawie przygotowanego i szczegółowo omówionego wcześniej projektu uwzględniającego indywidualne potrzeby każdego klienta.Gwarantujemy praktyczne rozwiązanie, które pomogą w lepszym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni.


Nasze zabudowy wykonujemy z lekkich i bardzo wytrzymałych tłoczonych profili aluminiowych oraz z kompozytu wykonanego w technologii plastra miodu. Nie stosujemy tanich materiałów, które łatwo pęka, wskutek czego półki czy regały wymagają ciągłych napraw.  Antypoślizgowa struktura pokrywająca spody szuflad i półek nie wymaga używania mat gumowych i jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości.

Zabudowujemy również auta specjalne. Dla użytkowników samochodów dostawczych posiadających zabudowę brygadową czyli z dodatkowym rzędem foteli, przygotujemy indywidualny projekt. Maksymalnie wykorzystamy pozostałą przestrzeń ładunkową na na zabudowę lub regały bez żadnych kompromisów. Potrzebujesz czegoś specjalnego? Skontaktuj się z nami i znajdźmy razem najlepsze rozwiązanie.

Nasze zabudowy uwzględniają też potrzeby busów i samochodów o specjalnym przeznaczeniu. Tworzymy zabudowy warsztatowe, narzędziowe oraz inne, wykorzystując do tego wytrzymałe materiały, pozwalające na pracę w najcięższych warunkach.

Zabudowa samochodów
Szuflady warsztatowe do samochodu

Dlaczego warto wybrać zabudowy samochodów dostawczych i busów GEMA?

Korzystanie z usług i oferty firmy GEMA to prawdziwa przyjemność i wielu klientów już się o tym przekonało. Dlaczego warto na nas postawić?


 • Projektujemy i pracujemy błyskawicznie – projekt zajmuje nam maksymalnie 24 godziny, a realizacja 48 godzin.
 • Montujemy zabudowy serwisowe na terenie całego kraju. Zapewniamy dojazd do klienta w atrakcyjnej cenie lub montaż w jednym z naszych partnerskich punktów.
 • Zawsze projektujemy zabudowy w oparciu o indywidualne potrzeby naszych klientów.
 • Działamy kompleksowo. Projektujemy i wykonujemy zabudowę przestrzeni ładunkowej, montujemy akcesoria dodatkowe, a to wszystko z dbałością o detale i estetykę.

Działając w terenie z pewnością zauważyłeś, jak ważny jest szybki dostęp do potrzebnych narzędzi i elementów wyposażenia. Funkcjonalność naszej zabudowy sprawia, że wszystko czego potrzebujesz masz na wyciągnięcie ręki. Ile razy musiałeś przerwać pracę i w ciągu dnia jechać dokupić brakujących części? Nasza zabudowa busa pozwoli Ci nie tylko pracować szybciej, ale też bardziej efektywnie.

Zaprojektowane pod indywidualne potrzeby zabudowy warsztatowe chronią transportowane narzędzia i towary przed przemieszczaniem się w czasie jazdy i uszkodzeniami. Zapewnisz porządek i bezpieczeństwo swojego sprzętu i części, używając półek z dowolnie regulowanymi separatorami, wytrzymałych szuflad czy specjalnych uchwytów do mocowania skrzynek.


Zabudowy GEMA do zadań specjalnych

Szukasz zabudowy busów, która jest naprawdę wytrzymała i odporna na działanie warunków atmosferycznych? Doskonale trafiłeś! Stosowane przez nas materiały są niewrażliwe na działanie wilgoci i popularnie stosowanych detergentów, więc bez obaw możesz je czyścić przy użyciu chemii domowej lub samochodowej. Wybraliśmy materiały o zwiększonej odporności na uszkodzenia, ponieważ wiemy, jak duże obciążenie muszą znosić samochody dostawcze.

Praca w terenie odbywa się często w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, jak opady deszczu lub śniegu. Użyte do produkcji zabudowy aluminium nie rdzewieje w kontakcie z wodą, a wykonane z kompozytu podłogi w zabudowie wystarczy wytrzeć do sucha. Nasze materiały zostały zaprojektowane do pracy w ciężkich warunkach.

Niska masa zabudowy

Projektujemy zabudowy busów do samochodów wszystkich marek


Zabudowa busów GEMA może być dopasowana do pojazdów praktycznie wszystkich marek. Projektowaliśmy zabudowy serwisowe do aut dostawczych wszystkich marek: 

 • Fiat;
 • Ford;
 • Peugeot;
 • Volkswagen;
 • Mercedes;
 • Peugeot;
 • Citroen;
 • Iveco;
 • Dacia;
 • Nissan;
 • Opel;
 • Toyota;
 • Renault.

Zmieniasz profil działalności lub kupujesz nowe auto dostawcze? Możemy dopasować obecną zabudowę GEMA do nowych wyzwań wykorzystując do tego obecnie użytkowane elementy.

Jeśli szukasz sprawdzonego partnera, który dostarczy Ci rozwiązania szyte na miarę, sprawdź ofertę GEMA i wybierz współpracę z najlepszymi.Zamów darmową wycenę zabudowy warsztatowej

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym na stronie gemapoland.pl w celu przygotowania i przesłania mi odpowiedzi na wysłaną wiadomość. Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Autovan Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska i adresu email w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących oferowanych przez Gema Poland Sp. z o.o. produktów i usług za pomocą wiadomości e-mail, nie częściej niż jeden raz w miesiącu..