Zadzwoń po bezpłatną wycenę:

Montaż w 48h

 • Sklep GEMA®


  GEMA® tworzy innowacyjne i najnowocześniejsze zabudowy warsztatowe samochodów dostawczych, które są dostępne dla wszystkich.
  Zobacz ofertę »

Zabudowy pojazdów dostawczych pozwalają na zwiększenie funkcjonalności przestrzeni ładunkowej samochodu. Zabudowy samochodów gwarantują bezpieczeństwo podczas transportu i zabezpieczania przewożonego ładunku przed uszkodzeniem . W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy zabudowy pojazdów, które mogą być zastosowane w pojazdach wszystkich marek. Naszym klientom gwarantujemy pełną personalizację każdego zamówienia z uwzględnieniem specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej oraz indywidualnych potrzeb.

Kto skorzysta z zabudowy samochodów?

zabudowy samochodowe

Funkcjonalna zabudowa do aut to idealne rozwiązanie dla wszystkich firm, które na co dzień działają w terenie lub wykonują prace bezpośrednio u klienta. Wykorzystanie indywidualnie zaprojektowanych rozwiązań pozwala wykorzystać pojazd do przewozu znacznie większej ilości towaru, a także posegregowanie poszczególnych elementów wyposażenia tak, abyś wszystkie elementy miał dostępne pod ręką. Planujesz dotrzeć do swoich klientów z zupełnie nową usługą i nie wiesz, jak przewieźć produkty? A może potrzebujesz odświeżyć samochody będące częścią floty firmowej? Zabudowy samochodów pozwalają na rozwiązanie tego problemu raz na zawsze.

 

Zabudowy samochodowe jako wsparcie dla firm

Oferta zabudów do aut GEMA jest skierowana przede wszystkim dla firm. Działamy na terenie całej Polski, wspierając zarówno niewielkie, jednoosobowe przedsiębiorstwa, jak i podmioty zatrudniające wielu pracowników. Naszych zabudów używają profesjonaliści z takich branż, jak:

 • serwisy mobile;
 • instalatorzy;
 • instalacje OZE (fotowoltaika, pompy ciepła), klimatyzacja;
 • hydraulicy.

Prowadzisz działalność, ale nie jesteś pewien, czy usługi GEMA są dla Ciebie? Zapraszamy do nawiązania kontaktu. Chętnie omówimy z Tobą szczegóły dotyczące realizacji i znajdziemy zabudowy samochodowe, z których będziesz mógł skorzystać, aby pracować jeszcze efektywniej.

 

Zabudowy samochodów GEMA – rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb!

Rozwiązania GEMA Poland obejmują zabudowy samochodów dostawczych. Twoja flota może zostać wyposażona w takie elementy, jak:

 • regały z regulowanymi półkami o wytrzymałości do 120 kg;
 • wysuwane szuflady, które wytrzymają nawet do 90 kg nacisku;
 • uchwyty na skrzynie lub sprzęt specjalistyczny (gaśnice, butle z gazem, kable);
 • stoły robocze do wykonywania lżejszych i cięższych prac bezpośrednio u klienta;
 • boksy i kuwety na narzędzia oraz drobne elementy;
 • bagażniki dachowe.

 

W zależności od branży możemy zaproponować również wiele innych rozwiązań. Wykonamy dla Ciebie wszystko, czego potrzebujesz. Ogranicza nas wyłącznie Twoja wyobraźnia

Praktycznie każdy elementy zabudowy w Twoim samochodzie może zostać zmodyfikowany z uwzględnieniem położenia, a także długości, szerokości i głębokości. Dzięki temu wykorzystamy każdy centymetr wolnej przestrzeni.

Charakterystyka produktów linii GEMA®:

solidna

SOLIDNA

Wyposażenie GEMA® jest jedynym na rynku, produkowanym z wytłaczanego, anodyzowanego aluminium i materiałów kompozytowych.

lekka

LEKKA

Dzięki innowacyjnym systemom, zabudowa serwisowa GEMA® waży nawet o 60% mniej w porównaniu z tradycyjnym wyposażeniem ze stali.

modulowa

MODUŁOWA

Dzięki systemowi aranżacji GEMA® rozwiązania są nieograniczone dla wszystkich typów pojazdów użytkowych.

cicha

CICHA

Zabudowy GEMA® posiadają autorskie konstrukcyjne rozwiązania i wykorzystują materiały wyciszające hałas podczas jazdy.

Dla jakich samochodów projektujemy?

Producent zabudów GEMA Poland oferuje rozwiązania przystosowane do specyfikacji technicznej praktycznie każdej marki. Sprawdź, jak prezentuje się nasza zabudowa samochodowa Fiat lub innej marki. Wyposażamy także auta takich firm, jak:

 • Ford;
 • Volkswagen;
 • Mercedes-Benz;
 • Citroen;
 • Dacia;
 • Hyundai;
 • Iveco;
 • MAN;
 • Maxus;
 • Nissan;
 • Opel;
 • Peugeot;
 • Renault;
 • Toyota.

Nie widzisz na liście marki swojego samochodu? Skontaktuj się z nami, razem poszukamy optymalnego rozwiązania!

Czym wyróżniają się zabudowy samochodów dostawczych GEMA ?

Na rynku znajdziesz wiele firm, które projektują zabudowy do aut. Dlaczego miałbyś postawić właśnie na współpracę z GEMA Poland? Przede wszystkim dlatego, że wyróżnia nas ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu zabudów do wszelkiego typu pojazdów. Nie boimy się pracy i nie unikamy unikalnych, niesztampowych rozwiązań. Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Niepodważalna jakość wykonania

Wykorzystujemy wyłącznie trwałe materiały, które gwarantują bezpieczną eksploatację rozwiązań przez lata. Nasze zabudowy wykonujemy z anodyzowanego aluminium, które wyróżnia się niską masą własną oraz wytrzymałością. Jako jedyni na rynku używamy wykonanych z kompozytu spodów do półek i szuflad. Dzięki temu nie musisz już dłużej używać mat antypoślizgowych aby zabudowa pracowała cicho.  

Wszystkie elementy są ze sobą doskonale spasowane i pracują bezszelestnie, więc zawsze możesz skupić się na jeździe i wiesz, że po dotarciu na miejsce każdy element wyposażenia będzie znajdował się dokładnie tam, gdzie umieściłeś go wcześniej.

Naszych technologii nie spotkasz nigdzie indziej, ponieważ są objęte patentami. Dzięki temu mamy gwarancję, że jako jedyni na rynku oferujemy praktyczne i bezpieczne rozwiązania, które przejdą Twoje oczekiwania.

Wyjątkowa funkcjonalność wnętrza półek i szuflad

Czy wiesz, że jesteśmy jedynym producentem na rynku oferującym dowolnie regulowane separatory wewnątrz półek i szuflad? To rozwiązanie jest kluczowe dla zachowania porządku wewnątrz zabudowy i w 100% pozwala wykorzystać przestrzeń ładunkową. 

W końcu wszystko jest w porządku.  

Indywidualne podejście

Wiemy, że każdy biznes działa w oparciu o nieco inne zasady, dlatego nasze rozwiązania są dopasowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Współpracę z firmą zawsze rozpoczynamy od sporządzenia projektu, który uwzględnia Twoje oczekiwania. Modyfikujemy go według otrzymanych wskazówek, a następnie przygotowujemy zabudowę specjalnie dla Ciebie.

Chcemy, aby nasze produkty były unikalne, ponieważ wierzymy, że taki właśnie jest Twój biznes. Jesteśmy w stanie zagospodarować przestrzeń każdego pojazdu dostawczego. Jeżeli masz wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z konsultantami GEMA, którzy zaprezentują naszą ofertę.

Krótkie terminy realizacji

Prowadzenie dobrze prosperującej firmy to ciągły pośpiech. Aby utrzymać się w czołówce, nie możesz pozwolić sobie na to, aby na modernizację floty czekać całymi miesiącami. Tym, co nas wyróżnia, jest też szybka realizacja każdego zlecenia. Projekt opracujemy w ciągu 24 godzin i jeśli go zaakceptujesz, jesteśmy gotowi do pracy. Gwarantujemy dojazd do klienta, więc nie musisz się tym martwić. Zależy nam, abyś skupił się na prowadzeniu działalności.

Producent zabudów samochodowych GEMA  to połączenie jakości, ponadczasowego designu i wytrzymałości. Przekonaj się, że z nami wykorzystasz w pełni potencjał swojej floty! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Jedyny limit to Twoja wyobraźnia

Doceniona przez klientów w całej Europie za praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza pojazdu.

W 100% ekologiczna dzięki zastosowaniu tłoczonego i anodyzowanego aluminium oraz kompozytów polimerowych, które charakteryzują się najwyższą wytrzymałością przy zachowaniu niższej masy własnej nawet o 60% w porównaniu do zwykłej stali.

Wszystkie półki i szuflady są wyposażone w dowolnie regulowane separatory . Dzięki temu w pełni wykorzystasz przestrzeń wewnątrz, a przewożone elementy nie ulegną zniszczeniu.

Szybkie zabudowy samochodów serwisowych

Gwarantujemy błyskawiczną realizację każdego projektu. U nas nie musisz czekać całymi tygodniami, aż Twoje zlecenie zostanie wykonane. Przygotowujemy projekt w ciągu 24 godzin a montaż w ciągu kilku dni od momentu złożenia zamówienia. Potrzebujesz szybko dopasować samochód do nowych warunków pracy? Dla nas to żaden problem! Działamy na terenie całej Polski z dojazdem do klienta.

Planujesz odświeżenie samochodów firmowych? Chcesz poszerzyć zakres oferowanych usług? Skorzystaj z możliwości zabudów GEMA. Oferujemy Ci całkowicie bezpieczne rozwiązania, dopasowane do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami »

Twoja wygoda jest dla nas najważniejsza

Jesteśmy dla Was w dwóch lokalizacjach.
By zaoszczędzić Twój czas, wybrana przez Ciebie zabudowa zostanie dostarczona i zamontowana w dowolnym miejscu w Polsce.

Kompleksowa obsługa obejmuje proces zakupowy od podjęcia decyzji, projekt, przez kwestie formalne, po montaż zabudowy w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu w Polsce.

Czy da się wygodniej?

Wyposażenie do aut użytkowych. Kto z nich skorzysta?

Zabudowa warsztatowa do pojazdów jest przeznaczona przede wszystkim dla właścicieli firm, a także pracowników, którzy swoje obowiązki realizują w terenie albo bezpośrednio u klienta. Po wielu latach praktyki doskonale wiemy, jakiej jakości i rozwiązań oczekują nasi klienci. Zabudowy GEMA odpowiadają potrzebom w branży:

 • serwisowej;
 • monterskiej;
 • OZE (montaż fotowoltaiki, pomp ciepła lub kolektorów słonecznych);
 • budowlanej;
 • kolejowej;
 • utrzymania ruchu.

Prowadzisz firmę i nie jesteś pewien, czy nasze rozwiązania są dla Ciebie dobrym pomysłem? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Transport samochodów z zabudową

Gwarancja GEMA®

Produkty GEMA® są OPATENTOWANE i zawsze innowacyjne

Wszystkie produkty firmy GEMA są certyfikowane i zostały opatentowane:

Akredytacja / Certyfikaty ISO 9001 / TUV GS / oznakowanie CE TEST ZDERZENIOWY, zaliczony zgodnie z ECE R17
Certyfikaty