Zamki antywłamaniowe Gatelock

Zewnętrzny system zamykania samochodów użytkowych.

Gatelock Van jest innowacyjnym zamkiem antywłamaniowym do samochodów użytkowych.

Może być zainstalowany na drzwiach tylnych lub bocznych pojazdu, chroniąc przed potencjalnym włamaniem. Dzięki wzmocnionej stalowej konstrukcji zamek ten jest odporny na wiercenie i przecinanie. System samozatrzaskowy zamka pozwala na łatwe i bezpieczne użytkowanie strefy ładunkowej pojazdu.

Zamki są dostępne w różnych modelach i wymiarach.

Najważniejsze cechy zamków Gatelock Van:

 • ELASTYCZNY (instalacja na każdym samochodzie dostawczym)
 • ODPORNY NA WŁAMANIA (odporny na narzędzia włamywaczy)
 • TRWAŁA KONSTRUKCJA (stal niklowana i ocynkowana)
 • BEZPIECZNA ZAPADKA (chroniona przez stalowy korpus)
 • MONTOWANY NA ZEWNĄTRZ (”wizualne zabezpieczenie” przed atakiem)
 • ZAWSZE BEZPIECZNY (2 opcje: automatyczne zatrzaskiwanie lub manualna obsługa)
 • AWARYJNE OTWIERANIE (system awaryjnego otwierania zamka z wnętrza pojazdu)
 • CERTYFIKAT SOLD SECURE UK (złoty medal)
 • WYKONANY WE WŁOSZECH (w 100% produkowany we Włoszech)

Gatelock Van to produkty w 3 liniach:

Linia GVS

SERIA T

Przeznaczony do pojazdów dostawczych z winda. Montowany na tylnej klapie windy hydraulicznej

Linia GVM

SERIA COURIER

Produkt zaprojektowany z myślą o firmach kurierskich. Połączenie wysokiego zabezpieczenia z łatwym użytkowaniem. Kabel ewakuacyjny do otwierania od wewnątrz jest dostępny w zestawie.

SERIA PRO

Oprócz standardowych zabezpieczeń, wersja PRO posiada kontrole zamykania, osłonę zamka, wzmocniony kabel do otwierania awaryjnego, podwójne mocowanie. Kabel ewakuacyjny do otwierania od wewnątrz jest dostępny w zestawie.

SERIA EXTRA

Zamki Gatelock Van Medium dostępne są w konfiguracji EXTRA. Zamki posiadają te same właściwości, co wersje standardowe, lecz dzięki umieszczeniu wewnątrz zamka słupka ANTI-CUT, przecięcie zamka i włamanie jest niemożliwe. Ta seria, zaprojektowana jest dla osób szukających maksymalnego bezpieczeństwa, wyposażona w linkę awaryjną umieszczoną wewnątrz przestrzeni ładunkowej, umożliwiającą otwarcie zamka w przypadku zatrzaśnięcia.

DODATKOWO ZESTAW ELEKTRYFIKUJĄCY

Możliwość otwierania zdalnego. Urządzenie jest tak zaprojektowane, aby móc je podłączyć do urządzenia satelitarnego monitorującego Możliwość otwierania zdalnego. Urządzenie jest tak zaprojektowane, aby móc je podłączyć do urządzenia satelitarnego monitorującego Twój pojazd.

Linia GVL

SERIA MAXI

Produkt stworzony głównie do dużych samochodów dostawczych, takich jak kontenery. Zamek można zamontować na drzwiach bocznych lub tylnych pojazdu. Specjalny dystans użyty w blokadzie powoduje, ze zamek może być zamontowany na dowolnej grubości panelu w drzwiach.

SERIA EXTRA

Zamki Gatelock Van Large dostępne są w konfiguracji EXTRA. Zamki posiadają te same właściwości, co wersje standardowe, lecz dzięki umieszczeniu wewnątrz zamka słupków ANTI-CUT, przecięcie zamka i włamanie jest niemożliwe. Ta seria, zaprojektowana jest dla osób szukających maksymalnego bezpieczeństwa. Zamek jest odporny na intensywne użytkowanie oraz działania wskazujące na próbę otwarcia od zewnątrz pojazdu.

SERIA CONTAINER

Zamek montowany na drzwiach kontenera za pomocą stalowych śrub i zewnętrznych blaszek wzmacniających, aby zapewnić najwyższy poziom zabezpieczenia przed włamaniem. Dzięki dołączonym do zestawu podkładkom dystansowym zamek można zamontować na dowolnej konstrukcji metalowej. Seria ta wyposażona jest w: zewnętrzne blaszki do mocowania zamka, stalowe przekładki zapobiegające deformacji blachy podczas montażu oraz certyfikowany, niemożliwy do podrobienia, klucz bezpieczeństwa.

DODATKOWO ZESTAW ELEKTRYFIKUJĄCY

Możliwość otwierania zdalnego. Urządzenie jest tak zaprojektowane, aby móc je podłączyć do urządzenia satelitarnego monitorującego Twój pojazd.

DODATKOWE AKCESORIA:

 • System manualnego lub automatycznego zamykania
 • Klucz uniwersalny / Klucz identyczny

Przykład instalacji

Zamów darmową wycenę zabudowy warsztatowej

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym na stronie gemapoland.pl w celu przygotowania i przesłania mi odpowiedzi na wysłaną wiadomość. Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Autovan Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska i adresu email w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących oferowanych przez Gema Poland Sp. z o.o. produktów i usług za pomocą wiadomości e-mail, nie częściej niż jeden raz w miesiącu..