Mobilny kącik sanitarny ShoulderSink

Mobilny system czystości ShoulderSink

Produkt ShoulderSink zapewnia możliwość zachowania pełnej higieny dłoni w miejscu pracy.

Zestaw standardowo składa się z pojemnika na wodę, mydła, ręcznika papierowego, środka do dezynfekcji oraz kosza na odpady. Pojemniki można uzupełniać według własnych potrzeb.

Wszystkie produkty znajdują się w jednym miejscu zajmując małą powierzchnię, a dodatkową zaletą jest to że można ShoulderSink zabrać ze sobą oddalając się od auta.  

Zużyta woda jest wylewana na ziemię, a zużyty papier do kosza wewnątrz produktu ShoulderSink. Zazwyczaj produkt jest montowany wewnątrz pojazdu, ale może też być dowolnie przenoszony.

Produkt jest używany przez klientów, którzy ze względu na rodzaj pracy są często mobilni i nie mają dostępu do bieżącej wody, aby móc zachować higienę dłoni.

Jesteś zainteresowany ofertą? Zadzwoń:
+48 537 668 664

Zobacz ShoulderSink w użyciu:

Zamów darmową wycenę zabudowy warsztatowej

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym na stronie gemapoland.pl w celu przygotowania i przesłania mi odpowiedzi na wysłaną wiadomość. Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Autovan Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska i adresu email w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących oferowanych przez Gema Poland Sp. z o.o. produktów i usług za pomocą wiadomości e-mail, nie częściej niż jeden raz w miesiącu..