Zamki antywłamaniowe
Gatelock

Innowacyjny zamek antywłamaniowy do samochodów użytkowych.
Trwały i bezpieczny

Zewnętrzny system zamykania samochodów użytkowych

Gatelock Van
Może być zainstalowany na drzwiach tylnych lub bocznych pojazdu, chroniąc przed potencjalnym włamaniem. Dzięki wzmocnionej stalowej konstrukcji zamek ten jest odporny na wiercenie i przecinanie. System samozatrzaskowy zamka pozwala na łatwe i bezpieczne użytkowanie strefy ładunkowej pojazdu.

 Zamki są dostępne w różnych modelach i wymiarach.

 Najważniejsze cechy zamków Gatelock Van:
 • ELASTYCZNY (instalacja na każdym samochodzie dostawczym);
 • ODPORNY NA WŁAMANIA (odporny na narzędzia włamywaczy);
 • TRWAŁA KONSTRUKCJA (stal niklowana i ocynkowana);
 • BEZPIECZNA ZAPADKA (chroniona przez stalowy korpus);
 • MONTOWANY NA ZEWNĄTRZ (”wizualne zabezpieczenie” przed atakiem);
 • ZAWSZE BEZPIECZNY (2 opcje: automatyczne zatrzaskiwanie lub manualna obsługa);
 • AWARYJNE OTWIERANIE (system awaryjnego otwierania zamka z wnętrza pojazdu);
 • CERTYFIKAT SOLD SECURE UK (złoty medal);
 • WYKONANY WE WŁOSZECH (w 100% produkowany we Włoszech).
Różnorodne przeznaczenie

Produkty w trzech liniach

Linia GVS
Gatelock Van GVS
Seria T
Przeznaczony do pojazdów dostawczych z winda. Montowany na tylnej klapie windy hydraulicznej.
Linia GVM
Gatelock Van GVM
Seria Courier
Produkt zaprojektowany z myślą o firmach kurierskich. Połączenie wysokiego zabezpieczenia z łatwym użytkowaniem. Kabel ewakuacyjny do otwierania od wewnątrz jest dostępny w zestawie.
Seria Pro
Oprócz standardowych zabezpieczeń, wersja PRO posiada kontrole zamykania, osłonę zamka, wzmocniony kabel do otwierania awaryjnego, podwójne mocowanie. Kabel ewakuacyjny do otwierania od wewnątrz jest dostępny w zestawie.
Seria Extra
Zamki Gatelock Van Medium dostępne są w konfiguracji EXTRA. Zamki posiadają te same właściwości, co wersje standardowe, lecz dzięki umieszczeniu wewnątrz zamka słupka ANTI-CUT, przecięcie zamka i włamanie jest niemożliwe. Ta seria, zaprojektowana jest dla osób szukających maksymalnego bezpieczeństwa, wyposażona w linkę awaryjną umieszczoną wewnątrz przestrzeni ładunkowej, umożliwiającą otwarcie zamka w przypadku zatrzaśnięcia.
Dodatkowy zestaw elektryfikujący
Możliwość otwierania zdalnego. Urządzenie jest tak zaprojektowane, aby móc je podłączyć do urządzenia satelitarnego monitorującego Możliwość otwierania zdalnego. Urządzenie jest tak zaprojektowane, aby móc je podłączyć do urządzenia satelitarnego monitorującego Twój pojazd.
Linia GVL
Gatelock Van GVL
Seria Maxi
Produkt stworzony głównie do dużych samochodów dostawczych, takich jak kontenery. Zamek można zamontować na drzwiach bocznych lub tylnych pojazdu. Specjalny dystans użyty w blokadzie powoduje, ze zamek może być zamontowany na dowolnej grubości panelu w drzwiach.
Seria Extra
Zamki Gatelock Van Large dostępne są w konfiguracji EXTRA. Zamki posiadają te same właściwości, co wersje standardowe, lecz dzięki umieszczeniu wewnątrz zamka słupków ANTI-CUT, przecięcie zamka i włamanie jest niemożliwe. Ta seria, zaprojektowana jest dla osób szukających maksymalnego bezpieczeństwa. Zamek jest odporny na intensywne użytkowanie oraz działania wskazujące na próbę otwarcia od zewnątrz pojazdu.
Seria Container
Zamek montowany na drzwiach kontenera za pomocą stalowych śrub i zewnętrznych blaszek wzmacniających, aby zapewnić najwyższy poziom zabezpieczenia przed włamaniem. Dzięki dołączonym do zestawu podkładkom dystansowym zamek można zamontować na dowolnej konstrukcji metalowej. Seria ta wyposażona jest w: zewnętrzne blaszki do mocowania zamka, stalowe przekładki zapobiegające deformacji blachy podczas montażu oraz certyfikowany, niemożliwy do podrobienia, klucz bezpieczeństwa.
Dodatkowy zestaw elektryfikujący
Możliwość otwierania zdalnego. Urządzenie jest tak zaprojektowane, aby móc je podłączyć do urządzenia satelitarnego monitorującego Twój pojazd.

Dodatkowe akcesoria
 • System manualnego lub automatycznego zamykania;
 • Klucz uniwersalny / Klucz identyczny.
Pobierz broszurę
Przykład instalacji
Zainstalowany system GatelockSystem Gatelock w samochodzie