Kontakt

Zamów darmową wycenę:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym na stronie gemapoland.pl w celu przygotowania i przesłania mi odpowiedzi na wysłaną wiadomość. Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Autovan Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska i adresu email w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących oferowanych przez Gema Poland Sp. z o.o. produktów i usług za pomocą wiadomości e-mail, nie częściej niż jeden raz w miesiącu..

  Zapraszamy do kontaktu

  Rostyslav Poperechnyi
  Sprzedaż zabudów warsztatowych
  Michał Wujczyk
  Sprzedaż zabudów warsztatowych
  Adres
  Gema Poland Sp. z o.o.
  Parkowa 33
  55-093 Kiełczów
  NIP: 8961591940

  Oddziały:
  Lubawska 6
  14-100 Ostróda

  Mokronoska 2
  52-407 Wrocław

  Godziny otwarcia:
  poniedziałek - piątek
  8:00 - 18:00
  sobota
  8:00 - 14:00

  Formularz kontaktowy

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym na stronie gemapoland.pl w celu przygotowania i przesłania mi odpowiedzi na wysłaną wiadomość. Korzystamy z zabezpieczenia reCaptcha: Prywatność i Warunki.
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Autovan Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska i adresu email w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących oferowanych przez Gema Poland Sp. z o.o. produktów i usług za pomocą wiadomości e-mail, nie częściej niż jeden raz w miesiącu.