Wentylator dachowy
Easy Aero

Usuwa nieprzyjemne zapachy, wilgoć i gazy oraz parę tworząc zdrowe środowisko pracy poprzez skuteczne dostarczanie świeżego powietrza.
nowoczesna technologia

Świeże powietrze

Wentylator Easy Aero Biały
Przedstawiamy najwyższej jakości zabudowy warsztatowe wykonane w całości z wytłaczanego, anodyzowanego aluminium i lekkich materiałów kompozytowych. Wzmocniona struktura zapewnia niezawodność oraz wieloletnie działanie nawet w najtrudniejszych warunkach. Nasze rozwiązania zapewniają niską masę zabudowy, a co za tym idzie większą ładowność Twojego auta.

Zabudowa warsztatowa GEMA® Camelot daje nieograniczone możliwości przewozu narzędzi. Gwarantuje bezpieczeństwo podczas transportu i zabezpieczania przewożonego ładunku przed uszkodzeniem .

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy zabudowy pojazdów, które mogą być zastosowane w pojazdach wszystkich marek. Naszym klientom gwarantujemy pełną personalizację każdego zamówienia z uwzględnieniem specyfiki prowadzonej działalności gospodarczej oraz indywidualnych potrzeb.

Przyjazne dla środowiska

Zalety Easy Aero

1. Odnawialny

Easy Aero jest przyjazny dla środowiska, nie wymaga prądu do działania, a urządzenie w pełni nadaje się do recyklingu.
2. Łatwy w montażu

Może być zainstalowany w Twoim pojeździe szybko i sprawnie dzięki trzem prostym krokom.
3. Wysoka wydajność

Technologia wlotu i wylotu powietrza wentylatora Easy Aero daje wydajność na poziomie 70m3 na godzinę.
4. Solidny materiał

Wykonany z mocnego plastiku, mniej łamliwy ze względu na brak jakichkolwiek elementów obrotowych. Odporny na wstrząsy i praktycznie cichy w użytkowaniu, odpowiedni do użytkowania nawet na myjni.
5. Brak wierceń w podłodze

Ze względu na unikalną geometrię wentylatora nie trzeba wiercić otworu wylotowego w podłodze, w przeciwieństwie do tradycyjnych modeli wentylatorów dachowych.
6. Smukły wygląd

Easy Aero nie posiada elementów rotujących, a mechanizm wlotu i wylotu powietrza jest zawarty w jednym urządzeniu. Mieści się idealnie pod bagażnikiem dachowym. Moc wentylatora można regulować.
Przygotowanie do montażu wentylatorówMontaż wentylatora od strony dachuMontaż wentylatora od środka pojazdu
Wykonany z wytrzymałego plastiku oraz mniej podatny na łamliwość ze względu na brak obrotowych elementów. Można bez problemu wjechać pojazdem z wentylatorem dachowym nawet na myjnię.

Easy Aero jest naprawdę łatwy. Prosty w instalacji na prawie każdym modelu samochodu. Nie ma żadnych obracających się elementów i nie wymaga żadnego prądu do działania. Podsumowując: nie tylko atrakcyjnie wygląda, ale także działa tak jak powinien.

Posiada Certyfikat DEKRA dla transportu butli gazowych w zamkniętych pojazdach. Odpowiedni także dla samochodów z podsufitką, wentylator dopasowywany przy pomocy adaptera od 1mm do 50mm.
Specyfikacja

Świeże powietrze

 • Opatentowany
 • Można zamontować pod bagażnikiem dachowym
 • Tworzywo ABS
 • Dwa otwory do wywiercenia po 90mm
 • Wymiary urządzenia 300 x 150mm
 • Dostępny w dwóch kolorach- białym i czarnym
 • 90 mm urządzenie do wycinania dostępne opcjonalnie
Easy Aero biały
możliwości

Dlaczego Easy Aero?

Większość z wentylatorów ma w sobie obrotowy system wyciągania powietrza z pojazdu. Najprościej ujmując, jest to grzybek z elementem obrotowym napędzany pędem powietrza podczas gdy auto się przemieszcza i dzięki temu powietrze jest „wyciągane” ze strefy ładunkowej pojazdu. Taki rodzaj wentylatora nie jest zbytnio pomocny, gdyż nie dostarcza świeżego powietrza do środka. Oprócz tego obrotowy element jest szybko zużywalny.

Jeśli chcesz zapewnić stały dopływ powietrza, możesz połączyć wspomniany grzybek z otworem wywierconym w podłodze pojazdu, aby zapewnić niskie ciśnienie i przepływ powietrza. Oprócz świeżego powietrza, przez otwór w podłodze do pojazdu dostają się też kurz i spaliny, a następnie są one usuwane przez wentylator umiejscowiony na dachu.

Najlepszym rozwiązaniem dla osób chcących posiadać sprawny system wentylacji jest użycie mechanicznego wentylatora dachowego z technologią wlotu i wylotu powietrza. Taki wentylator dzięki dwóm osobnym otworom w suficie zapewnia wydajną cyrkulację, w konsekwencji czego cała strefa ładunkowa może być sprawnie wentylowana. Ogromną zaletą jest brak konieczności wiercenia dziur w podłodze pojazdu.
Wentylator z elementem obrotowym
Doskonale zorganizowana przestrzeń dzięki GEMA® Camelot ułatwi codzienną pracę
Wentylator Easy Aero z technologią wlotu i wylotu powietrza
Specyfikacja

Wentylator dachowy Easy Aero Electric

Easy Aero Electric
Kondensacja, duża wilgotność i ciepło tworzą niekomfortowe środowisko pracy. Ponadto, wilgoć może przyczynić się do pogorszenia stanu sprzętu i urządzeń. Dzięki odpowiedniej wentylacji można temu zapobiec. Zadba o to wentylator dachowy Rhiwa Easy Aero.

Unikalny efekt push-pull Easy Aero zapewnia bardzo wydajną cyrkulację powietrza podczas jazdy. Świeże powietrze jest doprowadzane przez jeden otwór wentylatora, a odprowadzane drugim. Wyjątkową zaletą Easy Aero jest to, że nie wymaga wiercenia w podłodze żadnych otworów. Dzięki temu nie zabiera dodatkowego miejsca w przestrzeni ładunkowej.
 • Ruchome części na dachu – bezpieczne przy myjniach samochodowych
 • Odpowiedni dla elektrycznych samochodów dostawczych
 • Wysoka wydajność (70 m3 na godzinę) dzięki silnemu efektowi push-pull
 • Łatwy montaż – instrukcje montażu dostepne w Internecie
Wentylator dachowy Easy Aero Electric składa się z wentylatora Easy Aero oraz modułu elektrycznego. Moduł jest zamontowany pod sufitem w przestrzeni ładunkowej.

Wentylator Easy Aero gwarantuje silną cyrkulację powietrza nawet przy niskich prędkościach i podczas postoju pojazdu. Jest to bardzo ważne na przykład w mobilnych miejscach pracy czy podczas transportu zwierząt.

Easy Aero Electric to ulepszona wersja istniejącego Easy Aero. W sprzedaży dostępny jest gotowy zestaw składający się z wentylatora Easy Aero oraz modułu elektrycznego. Model podstawowy Easy Aero można również rozbudować do wersji elektrycznej za pomocą modułu, który jest dostępny w sprzedaży oddzielnie.
Moduł elektryczny wentylatora
Łatwy montaż
Krok 1
Easy Aero Electric - montaż, krok 1
Przykręć element czterema śrubami.
Krok 2
Easy Aero Electric - montaż, krok 2
Włóż wentylator (strzałką skierowaną w górę) do obudowy.
Krok 3
Easy Aero Electric - montaż, krok 3
Podłącz okablowanie. Dokręć obudowę dołączonymi śrubami.
Pobierz broszurę