Zabudowa samochodowa Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddy to pojemny samochód dostawczy, niezwykle chętnie wybierany przez przedsiębiorców ze względu na swoją uniwersalność, bezawaryjność oraz relatywnie niskie spalanie. Niekiedy jednak oferowane przez niego możliwości bagażowe mogą okazać się niewystarczające, dlatego GEMA  oferuje  zabudowy samochodowe VW Caddy, które pozwolą na zmaksymalizowanie przestrzeni ładunkowej i jeszcze lepsze dopasowanie auta do Twoich potrzeb

Zabudowa do samochodów Volkswagen Caddy. Kto z niej skorzysta?

 

zabudowa samochodowa volkswagen caddy

Zabudowy do samochodów GEMA dla modelu Volkswagen Caddy są przeznaczone przede wszystkim dla firm, których przedstawiciele działają w terenie lub pracują bezpośrednio u klienta i potrzebują szybkiego i łatwego dostępu do poszczególnych elementów wyposażenia. Z naszych rozwiązań skorzystała m.in. branża:

 • remontowa;
 • budowlana;
 • instalatorska;
 • związana z montażem urządzeń OZE (fotowoltaika, pompy ciepła);
 • serwisowa;
 • utrzymania ruchu.

Nie jesteś pewien, czy nasz produkt sprawdzi się w Twojej firmie? Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły. Chętnie doradzimy Ci optymalne rozwiązania.

Jak możemy zmienić Twój model samochodu VW Caddy?

Volkswagen Caddy to auto, które wyróżnia się dużą przestrzenią załadunkową, ale my możemy sprawić, że będzie ona znacznie bardziej funkcjonalna. Twój model samochodu możemy wyposażyć m.in. w:

 • regały z półkami;
 • szuflady;
 • stoły robocze;
 • uchwyty i mocowania robocze;
 • boksy i kuwety warsztatowe;
 • uchwyty i pasy transportowe.

Sam decydujesz, co jest Ci potrzebne. Ogranicza nas wyłącznie Twoja wyobraźnia. Dopasujemy zabudowę do Twoich potrzeb z uwzględnieniem specyfiki prowadzonej działalności oraz indywidualnych potrzeb.

Czym wyróżniają się zabudowy pojazdów firmy GEMA?

Każda zabudowa samochodu GEMA jest projektowana na indywidualne zamówienie. Nie stosujemy sztampowych rozwiązań, ponieważ wiemy, że potrzeby każdej branży różnią się od siebie. Współpracę z klientem zawsze zaczynamy od stworzenia indywidualnego projektu , co wyróżnia nas na tle konkurencji.

Zabudowa samochodu klasy Premium

Tym, co łączy wszystkie nasze zabudowy, jest jakość. Zabudowy samochodów GEMA są wykonywane wyłącznie ze sprawdzonych komponentów, gwarantujących wieloletnią trwałość oraz bezpieczne użytkowanie produktu. Anodyzowane i tłoczone aluminium gwarantuje lekkość i wytrzymałość, a jednocześnie możliwość precyzyjnego dopasowania poszczególnych elementów zabudowy auta. Z kolei kompozytowe spody są odporne na uszkodzenia i łatwe w czyszczeniu. Nasze półki wytrzymują do 120 kg obciążenia, natomiast szuflady do 90 kg.

Każdy element występuje w kilku wariantach, więc łatwo dobrać jego długość, szerokość i głębokość, a na życzenie możemy wyprodukować zabudowę wyprodukowaną na konkretny wymiar. Pozwala to na przewóz dużej ilości narzędzi i materiałów bez ryzyka ich zgubienia, pomieszania lub uszkodzenia.

Charakterystyka produktów linii GEMA®:

solidna

SOLIDNA

Wyposażenie GEMA® jest jedynym na rynku, produkowanym z wytłaczanego, anodyzowanego aluminium i materiałów kompozytowych.

lekka

LEKKA

Dzięki innowacyjnym systemom, zabudowa serwisowa GEMA® waży nawet o 60% mniej w porównaniu z tradycyjnym wyposażeniem ze stali.

modulowa

MODUŁOWA

Dzięki systemowi aranżacji GEMA® rozwiązania są nieograniczone dla wszystkich typów pojazdów użytkowych.

cicha

CICHA

Zabudowy GEMA® posiadają autorskie konstrukcyjne rozwiązania i wykorzystują materiały wyciszające hałas podczas jazdy.

Szybka i bezproblemowa realizacja zamówień

Dzięki wyposażeniu regałów i półek w przesuwne separatory nie musisz martwić się o nieporządek wśród elementów wyposażenia. Wybierając nasze zabudowy, możesz zapomnieć o szukaniu narzędzi i materiałów, ponieważ wszystko masz pod ręką.

Gwarantujemy przygotowanie projektu w 24h oraz błyskawiczny montaż. Doskonale wiemy, że dla każdego przedsiębiorcy czas to pieniądz, dlatego u nas nie musisz czekać długo na realizację zamówienia. W okamgnieniu dopasujesz flotę aut do zmieniających się oczekiwań rynku lub poszerzysz zakres oferowanych usług.

Producent zabudów samochodowych, firma GEMA, może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu rozwiązań dla aut wszystkich marek. Skorzystaj z naszej oferty i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!