Zabudowa samochodowa Mercedes-Benz Citan

Rozwiązania, które stosujemy, projektując zabudowy samochodowe do modelu Mercedes Citan doskonale sprawdzą się w pojazdach wykorzystywanych do prowadzenia działalności gospodarczej. Nasza zabudowa samochodowa pozwoli cieszyć się jeszcze większą pojemnością przestrzeni ładunkowej i sprawi, że świadczenie usług stanie się łatwiejsze i wygodniejsze.

 • Mercedes-Benz Citan L1H1

  Mercedes-Benz Citan L1H1

 • Mercedes-Benz Citan L2H1

  Mercedes-Benz Citan L2H1

Zabudowa aut użytkowych Mercedes-Benz. Kto z niej skorzysta?

 

zabudowa samochodowa mercedes benz citan

Na rynku funkcjonuje wiele firm, które specjalizują się w projektowaniu wyposażenia pojazdów użytkowych, ale nie każdy producent zabudów samochodowych gwarantuje tak elastyczne rozwiązania, jak firma GEMA. Nasze zabudowy są przeznaczone dla wszystkich przedsiębiorców, którzy działają w terenie lub świadczą usługi bezpośrednio u klienta. Chcesz mieć pewność, że wszystkie narzędzia i materiały są dostępne pod ręką? Jeżeli tak, wybór produktów GEMA będzie strzałem w dziesiątkę. Oferujemy wyposażenie m.in. dla firm z branży:

 • budowlanej
 • OZE;
 • monterskiej;
 • serwisowej;
 • utrzymania ruchu.

Prowadzisz biznes, ale nie jesteś pewien czy nasze rozwiązania sprawdzą się w Twoim przypadku? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz więcej informacji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy znaleźć optymalne rozwiązanie.

Jaką zabudowę pojazdów możemy Ci zaproponować do samochodu Mercedes-Benz Citan?

Zabudowa samochodu zwykle kojarzy się ze zwykłymi przegrodami, które pozwalają na segregowanie towaru, ale my mamy dla Ciebie znacznie więcej. Oferujemy wykonanie takiej infrastruktury, jak:

 • regały z regulowanymi półkami o wytrzymałości do 120 kg;
 • szuflady, które wytrzymają nawet 90 kg nacisku;
 • stoły robocze;
 • uchwyty i mocowania (np. na skrzynki narzędziowe, gaśnice, apteczki pierwszej pomocy);
 • boksy i kuwety przeznaczone na drobne elementy.

Każdy z elementów możemy dopasować do Twoich potrzeb tak, aby uwzględnić specyfikę prowadzonej działalności gospodarczej.

Czym wyróżnia się zabudowa GEMA Poland?

Nasze produkty wyróżniają się jakością wykonania oraz użyciem materiałów najwyższej jakości.jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z efektu naszej pracy.

Wyjątkowa jakość

Zabudowy wykonujemy z anodyzowanego aluminium, które zapewnia wysoką wytrzymałość oraz odporność na działanie warunków atmosferycznych. Ponadto wykorzystujemy kompozyty odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe w czyszczeniu. Dzięki temu nasze zabudowy sprawdzą się równie dobrze podczas naprawy bramy garażowej, jak i podczas montażu pompy ciepła.

Półki i szuflady wyposażamy w ruchome separatory, pozwalające na dokładne dopasowanie poszczególnych przestrzeni.. Dzięki temu w pełni wykorzystasz przestrzeń wewnątrz, a przewożone elementy nie ulegną zniszczeniu.

Charakterystyka produktów linii GEMA®:

solidna

SOLIDNA

Wyposażenie GEMA® jest jedynym na rynku, produkowanym z wytłaczanego, anodyzowanego aluminium i materiałów kompozytowych.

lekka

LEKKA

Dzięki innowacyjnym systemom, zabudowa serwisowa GEMA® waży nawet o 60% mniej w porównaniu z tradycyjnym wyposażeniem ze stali.

modulowa

MODUŁOWA

Dzięki systemowi aranżacji GEMA® rozwiązania są nieograniczone dla wszystkich typów pojazdów użytkowych.

cicha

CICHA

Zabudowy GEMA® posiadają autorskie konstrukcyjne rozwiązania i wykorzystują materiały wyciszające hałas podczas jazdy.

Indywidualne podejście

Każdy projekt przygotowujemy indywidualnie i zawsze bierzemy pod uwagę sprecyzowane potrzeby klienta. Wyróżnia nas krótki czas realizacji zleceń oraz daleko idąca personalizacja stosowanych rozwiązań bez względu na oczekiwania. Elementy zabudowy mogą być zamontowane w kilku różnych wariantach, dlatego z łatwością znajdziesz rozwiązania dopasowane do konkretnego modelu samochodu.

Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu i wykonywaniu zabudów na indywidualne zamówienie klienta. Będziemy w stanie dostosować do Twoich potrzeb każdy samochód. Chcesz zmodernizować całą flotę firmową? A może potrzebujesz auto wyposażone w szereg nowych rozwiązań w związku ze zmianą działalności? Dla nas to żaden problem!