Zabudowa samochodowa Ford Connect

Ford Connect to wielozadaniowy samochód przeznaczony do zadań specjalnych. Dzięki przestronnej przestrzeni ładunkowej jest chętnie wykorzystywany przez firmy działające w terenie do przewozu towarów, narzędzi i materiałów. Spersonalizowana zabudowa Ford Transit Connect oraz innych modeli amerykańskiego koncernu pozwala na znaczące zwiększenie funkcjonalności pojazdu i jeszcze lepsze dopasowanie go do potrzeb prowadzonej działalności.

 • Ford Connect L1H1

  Ford Connect L1H1

 • Ford Connect L2H1

  Ford Connect L2H1

Jakie firmy skorzystają z zabudowy samochodu Ford Connect?

 

zabudowa samochodowa ford connec

Wyposażenie samochodu Ford w zabudowę to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm, które potrzebują przewieźć na miejsce pracy narzędzia, drobne elementy lub ciężki ładunek. Zabudowa samochodowa Ford Connect może być wykorzystana do pojazdów działających w takich branżach, jak:

 • montaż lub serwis technologii OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, kolektory słoneczne) oraz klimatyzacji;
 • serwis u klienta,
 • instalacja różnego rodzaju urządzeń;
 • branża telekomunikacyjna.

Jeżeli prowadzisz firmę o innym profilu i szukasz wytrzymałego rozwiązania, które pozwoli na wygodny transport ładunku, sprawdź naszą ofertę lub zapytaj konsultantów GEMA. Z przyjemnością znajdziemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Na czym polega projektowanie zabudowy do samochodów Ford?

Nasza oferta obejmuje kompleksowe zaprojektowanie i wykonanie zabudowy do Twojego auta. Typowe zestawy zawierają m.in.:

 • regały wyposażone w regulowane półki o udźwigu do 120 kg;
 • zamykane szafki z szufladami o wytrzymałości do 90 kg;
 • uchwyty i mocowania (np. kable);
 • boksy, pojemniki i kuwety, które zapobiegną pogubieniu się drobnych elementów.

Każda z półek oraz szuflady są wyposażone w przesuwne separatory, które pozwalają na dokładne dopasowanie dostępnego miejsca i stabilizację poszczególnych elementów.

Potrzebujesz innych rozwiązań? Skontaktuj się z nami albo prześlij opis poszukiwanych, potrzebnych rozwiązań!

Czym wyróżniają się zabudowy marki GEMA?

Zabudowy GEMA łączą w sobie wyjątkową jakość i funkcjonalność. Stworzone do aut wykorzystywanych w trudnych warunkach sprawdzą się zawsze i wszędzie. Co wyróżnia nasze projekty?

Wytrzymałość i wieloletnia gwarancja

Do wykonania naszych zabudów wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości. Tłoczone i anodyzowane aluminium zapewnia wytrzymałość i niską masę własną poszczególnych elementów. Kompozytowe podłogi w półkach czy szufladach gwarantują odporność na uszkodzenia mechaniczne, są łatwe w czyszczeniu i sprawiają, że elementy ruchome działają bezszelestnie. Dobór komponentów nie jest przypadkowy – nasze konstrukcje są o 60% lżejsze od swoich stalowych odpowiedników.

Pełna personalizacja

Zawsze jesteśmy otwarci na potrzeby klienta. Jeżeli nie widzisz czegoś w naszej ofercie, to nic straconego – z pewnością jesteśmy w stanie to dla Ciebie wykonać. Każdy projekt jest przygotowywany według indywidualnych wytycznych, z uwzględnieniem specyfiki prowadzonej działalności.

Charakterystyka produktów linii GEMA®:

solidna

SOLIDNA

Wyposażenie GEMA® jest jedynym na rynku, produkowanym z wytłaczanego, anodyzowanego aluminium i materiałów kompozytowych.

lekka

LEKKA

Dzięki innowacyjnym systemom, zabudowa serwisowa GEMA® waży nawet o 60% mniej w porównaniu z tradycyjnym wyposażeniem ze stali.

modulowa

MODUŁOWA

Dzięki systemowi aranżacji GEMA® rozwiązania są nieograniczone dla wszystkich typów pojazdów użytkowych.

cicha

CICHA

Zabudowy GEMA® posiadają autorskie konstrukcyjne rozwiązania i wykorzystują materiały wyciszające hałas podczas jazdy.

Doskonale wiemy, że przedsiębiorcy cenią sobie czas, dlatego każdy projekt przygotowujemy w zaledwie 24 godziny. Oferujemy montaż z dojazdem do klienta, aby Twoje auto było gotowe na nowe wyzwania jak najszybciej. Nasze produkty to autorska innowacja – nie kopiujemy rozwiązań stosowanych przez inne firmy, a każda z naszych technologii jest opatentowana.

Producent zabudów samochodowych GEMA może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie projektowania i montażu spersonalizowanych rozwiązań. Szukasz bezpiecznego i sprawdzonego rozwiązania na lata? Właśnie je znalazłeś!