Zabudowa samochodowa Fiat Doblo

Fiat Doblo to jeden z najchętniej wybieranych modeli aut do transportu różnego rodzaju ładunków. Wyróżnia go nie tylko spora przestrzeń bagażowa, ale także dobra widoczność z kabiny. Ten model zyskał na tyle duże uznanie, że w 2006 r. otrzymał wyróżnienie International Van of The Year. Firma GEMA oferuje spersonalizowane zabudowy pojazdu, które sprawią, że będzie on jeszcze bardziej funkcjonalny i dopasowany do potrzeb Twojej działalności.

Kto skorzysta z zabudowy samochodów?

zabudowa samochodowa fiat doblo

Zabudowa Fiat Doblo to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm, które potrzebują przewozić narzędzia, drobne elementy lub ciężkie ładunki. Niekiedy przestrzeń bagażowa zaprojektowana przez producenta nie jest wystarczająca lub nie spełnia swojej roli, ponieważ transportowane materiały przemieszczają się podczas jazdy i mogą ulec uszkodzeniu lub zagubieniu. Nasz unikalny, opatentowany system wykorzystują firmy działające w takich branżach, jak:

  • usługi monterskie i serwisowanie;
  • telekomunikacja;
  • utrzymanie ruchu;
  • prace budowlane i wykończeniowe;
  • instalacje OZE.

Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo, ale nie jesteś pewien, czy nasze wyposażenie może Ci pomóc, sprawdź naszą ofertę. Posiadamy w portfolio wiele różnych akcesoriów i elementów wyposażenia, które mogą uzupełnić Twój samochód.

Jak możemy zmodyfikować Twój samochód dostawczy Fiat Doblo?

Zabudowy pojazdów marki GEMA to uniwersalne zestawy, które możesz dowolnie personalizować. Znajdziesz u nas m.in.:

  • regały z regulowanymi półkami o wytrzymałości do 120 kg;
  • szuflady o udźwigu do 90 kg;
  • boksy i kuwety warsztatowe na narzędzia i drobne elementy;
  • uchwyty na walizki narzędziowe oraz sprzęt specjalistyczny (np. kable, butle z gazem);

Masz pomysł na inny rodzaj wyposażenia, ale nie widzisz go w naszej ofercie? Zapytaj lub prześlij opis! Jesteśmy w stanie przygotować niemal każdy produkt według wskazówek klienta.

Czym wyróżniają się zabudowy do samochodów marki GEMA?

System zabudowy GEMA to szereg korzyści dla użytkownika. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi?

Gwarancja bezpieczeństwa i wytrzymałość

Nasze zabudowy auta wyróżnia jakość i bezpieczeństwo eksploatacji. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały. Stelaże wykonane są z tłoczonego i anodyzowanego aluminium. Wyróżnia się ono wysoką wytrzymałością oraz niską masą własną, która redukuje zużycie paliwa. Na spody półek i szuflad używamy odpornych na ścieranie kompozytów, które są łatwe do utrzymania w czystości, a jednocześnie zapewniają bezszelestną pracę wszystkich elementów ruchomych.

Każdy z elementów naszej zabudowy spełnia wymagania określone jakościowymi normami technicznymi. Systemy GEMA są w pełni unikalne, więc nie znajdziesz ich nigdzie indziej.

Charakterystyka produktów linii GEMA®:

solidna

SOLIDNA

Wyposażenie GEMA® jest jedynym na rynku, produkowanym z wytłaczanego, anodyzowanego aluminium i materiałów kompozytowych.

lekka

LEKKA

Dzięki innowacyjnym systemom, zabudowa serwisowa GEMA® waży nawet o 60% mniej w porównaniu z tradycyjnym wyposażeniem ze stali.

modulowa

MODUŁOWA

Dzięki systemowi aranżacji GEMA® rozwiązania są nieograniczone dla wszystkich typów pojazdów użytkowych.

cicha

CICHA

Zabudowy GEMA® posiadają autorskie konstrukcyjne rozwiązania i wykorzystują materiały wyciszające hałas podczas jazdy.

Personalizacja i szybki montaż

Wiemy, że w każdym biznesie liczy się dynamika. Z tego względu każdy projekt zabudowy przygotujemy w ciągu 24 godzin z uwzględnieniem specyfiki Twojej działalności. Z nami łatwo zaplanujesz ewolucję swojej firmy. Działamy na terenie całej Polski i zapewniamy dojazd oraz montaż bezpośrednio u klienta.

Producent zabudów samochodowych GEMA może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu wyposażenia aut dostawczych. Poznaj produkt, który łączy w sobie niezawodność, trwałość i ergonomię korzystania. Skorzystaj z naszych rozwiązań, aby dostosować swoje auto do nowych wymagań. Masz pytania dotyczące naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu!