Fotowoltaika

Doba ma tylko 24 godziny. Od tej liczby musimy odjąć czas przeznaczony dla rodziny i czas odpoczynku nocnego. Wynik tego działania to czas na pracę i jak się okazuje ta liczba nie jest duża. Z drugiej strony Klienci oczekują bezbłędnych realizacji, jednocześnie wykonanych maksymalnie szybko. Jeżeli zdarzyło Ci się być pewnym, że zabrałeś wszystkie niezbędne narzędzia i materiały do wykonania instalacji, a jednak w czasie pracy wyszedł jakiś brak i konieczność dowozu lub przełożenia wykonania na inny termin, to ten wpis podsunie Ci pomysł jak tego uniknąć w przyszłości. Kluczem do rozwiązania problemu jest właściwie dobrana zabudowa przestrzeni ładunkowej Twojego samochodu.

Regały zmieszczą w sobie elektronarzędzia i osprzęt do nich. Elektronarzędzia mogą być w oryginalnych walizkach, jak również mogą mieć swoje miejsca na półkach lub w szufladach. W każdej postaci potrafimy je zabezpieczyć na czas przejazdu. Boxy pozwolą przewozić z wygodnym i szybkim dostępem konektory, złączki i inne drobne elementy. Łatwo możesz po nie sięgnąć i łatwo zweryfikujesz, których elementów stany wymagają uzupełnienia. Montowane na szczycie zabudowy półki bez separatorów pozwalają przewozić długie rurki i korytka, koniec z potykaniem się o nie, kiedy leżą na podłodze.

Mocowane do ścian zabudowy lub samochodu uchwyty na pęki peszli pozwolą odzyskać podłogę auta. Znajdujące się pod regałami przy tylnych nadkolach zamykane klapki pozwolą bezpiecznie ładować, przewozić i magazynować elementy typu pasy zabezpieczające, buty robocze, pojemniki czy inne elementy wymagające pewnego zabezpieczenia przed przesuwaniem się po podłodze. Bagażnik montowany pod dachem pojazdu pozwoli przewieźć dodatkową ilość korytek czy rurek, jak również drabinę, która dotrze na miejsce usługi czysta i sucha. Wszystko po to, żeby praca u Klienta przebiegła szybko, sprawnie i była szansa na możliwie szybkie rozpoczęcie kolejnej realizacji.

Całą tą użyteczność oferuje zabudowa warsztatowa firmy GEMA. Przez fakt wykonania w pełni z aluminium i kompozytów daje możliwie najniższą masę własną. Co za tym idzie, Ty możesz więcej przewieźć przy mniejszym zużyciu paliwa. Aluminium to wytrzymałość i sztywność, dlatego nośność naszych półek to 120 kg, a szuflad aż 90 kg. Jesteśmy pewni naszej jakości, stąd każdy regał GEMA otrzymuje gwarancję na 36 miesięcy. I wiemy, że nie masz czasu tak jak Twoi Klienci, dlatego potrafimy złożyć i zamontować regał w 48 godzin jak nam powiesz, że masz już dość straty pieniędzy i czasu przez braki narzędzi i materiałów w Twoim samochodzie. Zapraszamy posiadaczy używanych i nowych aut po bezpłatny projekt zabudowy przestrzeni ładunkowej!