Zadzwoń po bezpłatną wycenę:

Zabudowa serwisowa GEMA® Ginevra

Linia GEMA® Ginevra

Celem powstania linii produktów GEMA® było i jest profesjonalne zorganizowanie pracy każdego użytkownika oraz maksymalne zwiększenia rentowności w branży prowadzonej przez naszych klientów.

Gema® tworzy innowacyjne i najnowocześniejsze rozwiązania wyposażenia samochodów dostawczych, które są dostępne dla wszystkich. Produkty naszej firmy skierowane są do użytkowników, którzy cenią profesjonalizm oraz jakość, by zapewnić nienaganną obsługę klientów w swojej firmie.

 

Zabudowy Gema® Ginevra są gwarancją trwałości i solidności wykonania opartej dwudziestoletnim doświadczeniem. To rozwiązania, które charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i kształtem. Użyte do produkcji materiały, anodyzowane aluminium oraz materiały kompozytowe, zapewniają długoletnie użytkowanie oraz niską masę własną, co w rezultacie przekłada się na niższe zużycie paliwa. Aerodynamiczny kształt redukuje opór powietrza w czasie jazdy. Zabudowa chroni dodatkową przestrzeń, która stanowi wygodny i duży bagażnik. Gema® Ginevra nie zaburza oryginalnych kształtów pojazdu oraz koncepcji jego wyglądu. Pick up-y z zabudową Ginevra to samochody niezwykle praktyczne i funkcjonalne!

System mobilnych warsztatów

Pickupy to pojazdy dostosowane do przewozu ładunków w trudnym terenie, ich napęd na cztery koła zapewnia doskonałą przyczepność nawet na wyjątkowo nierównej nawierzchni. Ich ograniczeniem jest jednak otwarta tylna przestrzeń ładunkowa.

Nieosłonięta przestrzeń ładunkowa powoduje zmniejszenie użyteczności pickupów. Warunki atmosferyczne często sprawiają, że korzystanie z niej
jest ograniczone, a transportowany materiał jest niezabezpieczony i może ulec zniszczeniu.

Zabudowa Ginevra uzupełnia pickupy, zapewniając zamkniętą i chronioną przestrzeń ładunkową.

Nasza zabudowa pickupów łączy nienaganną estetykę z funkcjonalnością, posiada system odprowadzania wody, który zapobiega
przenikaniu do wnętrza i poprawia aerodynamikę pojazdu skutkując większą stabilnością i mniejszym zużyciem paliwa.

Dzięki wysokiej jakości materiałom takim jak anodowane wytłaczane aluminium i materiały kompozytowe, Ginevra jest solidna i odporna oraz chroni ładunek przed wilgocią.

Regularne kształty oraz brak dodatkowych elementów konstrukcyjnych wewnątrz zabudowy pozwalają na uzyskanie większej przestrzeni ładunkowej bez żadnych ograniczeń oraz ułatwiają szybki załadunek.

Zostaw swój numer telefonu Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 24h.

Zamów darmową wycenę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym na stronie gemapoland.pl w celu przygotowania i przesłania mi odpowiedzi na wysłaną wiadomość.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gema Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska i adresu email w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących oferowanych przez Gema Poland Sp. z o.o. produktów i usług za pomocą wiadomości e-mail, nie częściej niż jeden raz w miesiącu.